javy spol. s r.o.

 


 

Firma javy, spol. s r.o., Otrokovice se dlouhodobě zabývá průmyslovou automatizací. Naše zkušenosti v této oblasti jsme aplikovali v řadě úprav, rekonstrukci či vývoji strojů a zařízení. Naše aplikace zasahují jak do oblasti zvýšení produktivity stávajících strojů, tak také do úspory pracovních sil či zvýšení bezpečnosti strojů. Součástí řešení je téměř vždy automatická manipulace s výrobky. Zvláštní kapitolou je sledování výrobního procesu, případně sledování bezpečnosti osob nebo kvality výrobku. Při této činnosti používáme nejmodernější komponenty firem, které v této oblasti představují nejvyšší kvalitu. Při aplikaci zasahujeme do oboru pneumatických a hydraulických systémů, elektrotechnických zařízení a také do oblasti elektroniky. Dovolujeme si Vám tedy na této stránce předložit přehled služeb v oblasti automatizace výrobních technologií.

automatická kompletace výrobků - manipulace s polotovary za účelem jejich kompletování do celků, návrh, řešení, realizace. Dodávka kompletního řešení nebo dodávka odladěných podcelků podle požadavku zákazníka pro začlenění do stávající linky.

průmyslová automatizace - regulace motorů, pohony, řízení strojů a zařízení programovatelným automatem, náhrady variátorů, řešení bezpečnosti strojů, zvýšení spolehlivosti, výkonu stroje, úspora režijních nákladů a pracovních sil.

manipulace s výrobky - výroba manipulační techniky, dopravníky, vakuová technika

jednoúčelové stroje, konstrukční činnost - vývoj nových výrobků, zpracování dokumentace, úpravy strojů, rekonstrukce

pneumatické a hydraulické systémy - návrh, řešení, realizace pneumatických a hydraulických systémů, celků a podcelků. Dodáváme komponenty, řešíme náhrady prvků, rozvod vzduchu. V této oblasti také poskytujeme smluvní servis
 

 

 

Pokud řešíte problémy Vašeho strojního parku v uvedených oblastech, jsme připraveni nabídnout Vám spolupráci při jejich řešení. Rádi Vám také zodpovíme další otázky, týkající se uvedené problematiky. Detaily naší činnosti naleznete v jednotlivých sekcích podle odkazů