vibrační technika  javy spol. s r.o.  kontakty    info@javy.cz   +420  602 722 151


Zařízení  určené pro orientaci a podávání dílů v průmyslové automatizaci a robotizaci výrobních procesů

 

 

Kruhové  podavače>

  Lineární     podavače>

 

Vibrační předzásobníky>

 

Pásové předzásobníky>

Příslušenství podavačů>

Regulátory pohonů>

 

Kruhové vibrační podavače firmy JAVY, spol. s r.o.umožňují spolehlivou orientaci, oddělování a sjednocení téměř všech požadovaných dílů z Vaší praxe. Naše dlouholeté zkušenosti Vám mohou nabídnout řešení s vysokou precizností a spolehlivostí a zpracováním do všech detailů.

Kruhové vibrační podavače tvoří kruhový vibrační pohon, na němž je instalována kruhová násypka různé konstrukce. V ní dochází k podávání a orientaci dílů. V některých případech slouží také jako zásobník dílů. 

Nejčastěji jsou dodávány pohony JKP150 - 400 (průměr 150-400 mm).

Na pohony jsou montovány násypky, které slouží jako zásobníky dopravovaných dílů. Násypky jsou dodávány ve tvaru válcové, stupňovité nebo kuželové nádoby. K pohonu jsou násypky připevněny centrálním šroubem a jsou tedy otočné proti pohonu.

Typ nádoby a její rozměry Vám vždy doporučíme pro požadované díly, především s ohledem na požadovanou orientaci. Stejně tak doporučíme vhodnou povrchovou úpravu nádoby.

Směr posuvu dílů v násypce po směru hodinových ručiček (při pohledu shora) je označován jako pravý, pohyb proti směru hodinových ručiček je označován jako levý. 

Rozměrová tabulka zde (v novém okně)

Součástí kruhových pohonů jsou vždy regulátory, dále mohou být dodány různé typy uložení, senzory, protihlukové kryty atd. Více v sekci příslušenství.          

Dokumenty ke stažení zde

Vaší poptávku specifikujte zde

VIDEOPREZENTACE