vibrační technika  javy spol. s r.o.  kontakty    info@javy.cz   +420  602 722 151


Zařízení  určené pro orientaci a podávání dílů v průmyslové automatizaci a robotizaci výrobních procesů

 

 

Kruhové  podavače>

  Lineární     podavače>

 

Vibrační předzásobníky>

 

Pásové předzásobníky>

Příslušenství podavačů>

Regulátory pohonů>

 

 

Lineární vibrační podavače firmy JAVY, spol. s r.o. jsou primárně určeny k dopravě již zorientovaných dílů. S výhodou se používá také jako pohon vibračních předzásobníků. Naše dlouholeté zkušenosti Vám mohou nabídnout řešení s vysokou precizností a spolehlivostí a zpracováním do všech detailů.

Lineární vibrační podavače tvoří lineární vibrační pohon, na němž je instalována dopravní vodicí lišta různé konstrukce. Délka lišty je závislá na velikosti pohonu a dopravovaných dílech. Slouží jako vyrovnávací a dopravní zařízení mezi kruhovým vibračním podavačem a místem odběru  dílce. V některých případech s instalovaným bunkrem pohon slouží také jako předzásobník dílů. 

Nejčastěji jsou dodávány pohony JLP15 - 236 (délka lišty až 1200 mm).

Lišty, které jsou na pohony montovány je nutno frekvenčně sladit s pohonem. Proto je doporučeno objednat pohon současně s lištou. K pohonu jsou lišty montovány šroubovaným spojením. V případě potřeby lišty mohou být tepelně zpracovány za účelem zvýšení odolnosti proti opotřebení. Je možno použít také lišty se zakřivením až do úhlu 45st. Naší specialitou jsou lišty s násobným výstupem z jednoho vstupu.

Součástí lineárních pohonů jsou vždy regulátory, dále mohou být senzory, oddělovače atd. Námi dodávané speciální uložení celého pohonu umožňuje vyrovnávání lišty ve třech osách. Více v sekci příslušenství.          

Dokumenty ke stažení zde

Vaší poptávku specifikujte zde

VIDEOPREZENTACE