javy spol. s r.o.


Lineární vibrační podavače firmy JAVY, spol. s r.o. jsou primárně určeny k dopravě již zorientovaných dílů. S výhodou se používá také jako pohon vibračních předzásobníků. Naše dlouholeté zkušenosti Vám mohou nabídnout řešení s vysokou precizností a spolehlivostí a zpracováním do všech detailů.

Lineární vibrační podavače tvoří lineární vibrační pohon, na němž je instalována dopravní vodicí lišta různé konstrukce. Délka lišty je závislá na velikosti pohonu a dopravovaných dílech. Slouží jako vyrovnávací a dopravní zařízení mezi kruhovým vibračním podavačem a místem odběru  dílce. V některých případech s instalovaným bunkrem pohon slouží také jako předzásobník dílů. 

Nejčastěji jsou dodávány pohony JLP15 - 236 (délka lišty až 1000 mm).

Lišty, které jsou na pohony montovány je nutno frekvenčně sladit s pohonem. Proto je doporučeno objednat pohon současně s lištou. K pohonu jsou lišty montovány šroubovaným spojením. V případě potřeby lišty mohou být tepelně zpracovány za účelem zvýšení odolnosti proti opotřebení. Je možno použít také lišty se zakřivením až do úhlu 45st.

Součástí lineárních pohonů jsou vždy regulátory, dále mohou být senzory, oddělovače atd. Námi dodávané speciální uložení celého pohonu umožňuje vyrovnávání lišty ve třech osách. Více v sekci příslušenství.          

Dokumenty ke stažení zde

Vaší poptávku specifikujte zde

FOTOGALERIE