vibrační technika  javy spol. s r.o.  kontakty    info@javy.cz   +420  602 722 151


Zařízení  určené pro orientaci a podávání dílů v průmyslové automatizaci a robotizaci výrobních procesů

 

 

Kruhové  podavače>

  Lineární     podavače>

 

Vibrační předzásobníky>

 

Pásové předzásobníky>

Příslušenství podavačů>

Regulátory pohonů>

 

Pásové předzásobníky firmy JAVY, spol. s r.o. jsou určeny k průběžnému doplňování kruhových podavačů. Jejich objem je velký a obsluze umožňuje podstatně prodloužit interval doplňování dílů. Jsou vhodné  pro všechny díy včetně těžších. Pásové předzásobníky lze montovat na libovolné podstavce, včetně úhlového vynášení. Toto řešení umožňuje pohodlné dosypávání dílů do bunkru zásobníku. Naše dlouholeté zkušenosti Vám mohou nabídnout řešení s vysokou precizností a spolehlivostí a zpracováním do všech detailů.

Pásové předzásobníky tvoří pásový dopravník poháněný motorem s převodovkou. Na dopravníku je nainstalována nádoba zásobníku. Typ pohonu a velikost nádoby jsou odvislé na požadovaném množství předzásoby dílů. 

Předzásobníky tvoří typová řada JPD25, JPD50, JPD100  (objem 25,50,100 dm3) s mnoha přednostmi

- maximální zatížení do 100 kg

- plnicí objem do 100 dm3

- velmi dobré podávací schopnosti nezávislé na zatížení

- motor 400V AC, jeho spolehlivost a snadné řízení

- přesné a nastavitelné řízení posuvu dílů

- flexibilní možnosti použití a dodávky nádstavbové části

- šetrné dosypávání do kruhového podavače

- možnost individuálního tvaru nádoby. 

Nádoby předzásobníků jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vnitřek nádoby může být ošetřen např. vylepením PU, nástříkem PU apod. Většinou se tyto povrchové úpravy dělaji za účelem snížení hluku. K pohonu jsou nádoby montovány šroubovaným spojením. Proto je doporučeno objednat pohon současně s nádobou.

Součástí pásových předzásobníků je vždy regulátor výkonu a senzor zaplnění kruhového podavače. Kombinaci obou lze docílit velmi přesné dávkování podávaných dílů (v řádu až pouhých několika kusů), Předzásobník je instalován na podstavci z Al profilů dle dispozic objednatele nebo i na samostatném stolku (při větších velikostech). Více v sekci příslušenství.          

Dokumenty ke stažení zdeVaší poptávku specifikujte zde

VIDEOPREZENTACE