vibrační technika  javy spol. s r.o.  kontakty    info@javy.cz   +420  602 722 151


Zařízení  určené pro orientaci a podávání dílů v průmyslové automatizaci a robotizaci výrobních procesů

 

 

Kruhové  podavače>

  Lineární     podavače>

 

Vibrační předzásobníky>

 

Pásové předzásobníky>

Příslušenství podavačů>

Regulátory pohonů>

 

 

Regulátor 2200 je dvojitý triakový regulátor určen k regulaci dvou vibračních podavačů,  poháněných elektromagnetickou cívkou. Pohony mohou pracovat nezávisle, nebo v zapojení do kaskády. Regulátor umožňuje skokové nastavení frekvence kmitů: 100 Hz, 50 Hz, 33 Hz. Činnost regulátoru je definována 22 různými parametry, které jsou nastavovány uživatelem z ovládacího panelu. Řízení regulátoru je možné z ovládacího panelu nebo pomocí vnějších analogových a digitálních signálů.

Regulátor 1202 je triakový regulátor určený především k regulaci výkonu jednoho vibračního podavače poháněného elktromagnetickou cívkou   nebo seskupením cívek do celkového příkonu 1800VA. Výkonovým prvkem regulátoru je optotriak, který je spínán s fázovým posunem. Regulátor umožňuje skokové nastavení frekvence kmitů: 100Hz, 50Hz, 33Hz, 25Hz, 20Hz. Jemný regulační krok (0,5%) a plynulý rozběh a doběh, zaručují optimální nastavení činnosti. Funkce regulátoru je programovatelná uživatelem z ovládacího panelu. Řízení regulátoru je možné z ovládacího panelu nebo pomocí vnějších analogových a digitálních signálů. Součástí regulátoru je bezpečně oddělený zdroj 24V DC pro napájení čidel a 5V DC pro napájení analogového vstupu.

Regulátor 90 je regulátor určený především pro regulaci pásových předzásobníků. Umožńuje ovládání motorů do 180W, připojení senzorů, včetně jejich napájení 24V DC.

Jednotlivé regulátory k Vaší aplikaci Vám pomůžeme vytipovat .

Dokumenty ke stažení zde

Vaší poptávku specifikujte zde

VIDEOPREZENTACE